Voore Puhkekeskus - Jõgevamaa Hea Turismitegija 2015

Aasta 2015 oli Voore Puhkekeskusele töörohke.  Meile jagus palju kliente nii seminarisaalidesse, suvepäevadele kui ka peopaigana kasutamiseks.

Voore Puhkekeskus on üks Eesti suuremaid maapiirkonna puhke- ja konverentsikeskusi aastaringse tegevus- ja  majutusvõimalusega.  Puhkekeskuse omapäraks ning eeliseks on Vooremaa puhas maaliline loodus ja unikaalne vooreline maastik.

Puhkekeskus pakub erineval tasemel majutust, majutusruumid on viimasel aastal saanud uue näo. Puhkekeskuses on kokku 134 majutuskohta.

Voore Puhkekeskus on muutunud populaarseks seminaride läbi viimise kohaks mitmetele Eesti suurfirmadele ja ettevõtetele, siin viiakse läbi nii firmaüritusi, kui perekondlikke suursündmusi. Tänu tuntusele ja heale teenindusele on Voore Puhkekeskus Jõgevamaa mainekujundaja.

 

 

Arenev Voore Külalistemaja

Lõpuks ometi on maa valge, kuigi mõnes kohas aimatav.

Pikk ja hall sügis on Voore Külalistemajja toonud palju uut. Meie soome saun ja basseinimaja majutushoone on saanud uue punase kuue, nüüd on meie kõik hooned ühte nägu – punased.

Meie peamaja saal on saanud värskenduse ja millised vahvad on peamaja aknalauad. Meie ise kui meie kliendid naudivad rohelisi-õitsvaid lilli ja mõnes lillepotis on  maitsetaimed, mis leiavad tee supipotti. Millised lõhnad…

Read more ...