Kliendid räägivad

Erje ja Alveri pulmad

Miks me valisime just Voore külalistemaja?

Meie pidasime Teie juures oma ühte tähtsaimatest sündmustest elus - pulmi. Oleme oma otsusega siiani rahul - pulmakoha üle.

Leidsime koha internetist (kuidas täpsemalt seda enam ei mäleta). Kui olime otsustanud oma pulmad pidada Tartu lähistel siis Teie peokoht oli üks vähestest mis mahutas meile sobiva hulga inimesi. Eks see mahutavus oli üheks kriteeriumiks, aga kui me selle koha pilte vaatasime siis kuidagi see jäi hinge ja peale uudistamis külastus oli juba kindel - enam me ei hakanud edasi vaatamagi. Suures peomajas oli kõik soovid rahuldatud - külalistele mugavad toolid (tagantjärgi võin tõesti kiita... toolid olid väga mugavad), külalistele soovisime pakkuda öömaja, ruum kus oleks võimalik pikk pulmalaud teha (paljud kohad oleks mahutanud meie külaliste arvu küll, kuid väikestes laudades ja see meile ei sobinud), samas ruumis pidid olema ka muusikud ja tantsuplats.

Meie jäime kõigega rahule - eriti meeldiva mulje jättis meile tolle õhtune meesteenindaja (kui midagi oli soov saada oli ta justkui võluväel olemas, aga samas niisama nagu teda ei märganudki ja mis kõige üllatavam siis ta on üks vähestest Eestis olevatest teenindajates/kelneritest kes oskab naeratada).

Väga meeldiv oli ka see, et elati üle see pulmadele eelnev meilide sadu mis me suutsime korraldada - tegu oli ikkagi meie elu tähtsündmusega ja pidime koguaeg midagi uurima. Meilidele vastati alati aegsasti - isegi õhtused meilid said vastuse enne järgmist hommikut.

Meeldiv üllatus oli ka see, et peale abielu registreerimist oli meie peremaja lauale jäetud pisike üllatuskingitus.
Muidugi on alati ka midagi pisikest mis pole meeltmööda, aga see on normaalne et kõik ei saagi olla ideaalne. Voore puhul kaalub positiivsete mälestuste kogu igati üles mitte nii positiivsed seigad.

Kas tuleksime tagasi?
Usun, et kindlasti kui seal kandis on vaja öömaja siis valiksime Teid. Oleme ka mõelnud oma esimest pulmaaastapäeva pidada just selles pisikeses peremajas kus sai veedetud meie viimane päev vallalistena ja esimesed kaks päeva abielupaarina.

Lisa!
Kuna ise oleme Tallinnast siis armas oli ka see kuidas Voorepere aitas meid väikese õnnetusega. Nimelt üks meie pisike lilleneiu unustas oma kõrvarõngad Voorele, kuid seegi sai lahenduse - kõrvarõngad on ilusti ja turvaliselt oma omaniku käes tagasi. Armas on teada, et ka Eestimaal on olemas külalistele koht kus hoolitakse külalisest mitte ei võeta klienti kui konveieril olevat eset.

Väga uhke tunne oli/on olla Teie poolt alustatava traditsiooni esimene seeme :) - olla esimene puu pruutpaarialleel. Käime alati oma puule pai tegemas kui satume Tartu lähistele.

Kõike head ja palju õnne uuenduste puhul.

Tervitades,
Erje ja Alver

fail 227 of 434 fail 343 of 434 fail 412 of 434 Mariin 7