Motivatsiooni- ja tervisepäev Voore Puhkekeskuses

Kas soovid, et su meeskond oleks oluliselt efektiivsem ja samas rahulolevam?
Kas sa tahad olla tööandja, keda su töötajad tõesti hindavad?

Hulk tervisemuresid, mis kontoriinimestel tekivad, tulevad tihti teadmatusest ja oskamatusest end hoida. Tervisepäeva töötoad aitavad mõista, kuidas leida ja hoida sisemist tasakaalu ka pingelistel aegadel ning muuta oma tööelu veelgi kvaliteetsemaks. Esimeses töötoas analüüsime individuaalseid tööalaseid hoiakuid ja mõtteviise ning leiame teid suuremaks töörahuloluks.

Päeva teises pooles teeme koos osalejatega spetsialistide juhendamisel läbi terve rea erinevaid harjutusi ning õpime neid hiljem iseseisvalt kasutama.

1-päevane pakett

Päeva esimese töötoa sisuks on sisemine motivatsioon ja positiivne vaimne tervis tööl, stressi allikad töökeskkonnas ning nende mõju vähendamine.
Päeva teises osas töötuba on vastavalt soovile, kas

  • selja tervisest, töötoas õpitakse erinevaid harjutusi sh Pilatese harjutusi, mis aitavad toonust tõsta, tööl õiget rühti hoida ja seljalihaseid tugevdada.
  • või taimetoidu töötuba.

Tervisepäev sisaldab lõunasööki, energiapause ja lõppeb soovi korral õhtusöögiga ja/või lõõgastusega suitsusaunas ja kümblustünnis.

Ühepäevase paketi hind 15 osaleja korral alates 850 eurot + km.

2-päevane pakett

Esimese päeva töötoa teemadeks on töötervis, (töö)stress, selle allikad ja avaldumisviisid. Stressiga toimetuleku üldpõhimõtted ja võimalused, enesejuhtimine ja sisemine tasakaal.
Päev lõppeb lihtsamate joogaharjutustega tasakaalu saavutamiseks ning Pilatese harjutustega toonuse tõstmiseks ja lihaskonna tugevdamiseks.
Järgneb õhtul õhtusöök ja/või lõõgastus suitsusaunas ja kümblustünnis.

Teine päev on tervisliku toitumise päev koos matkaga.

Kahepäevase paketi hind 15 osaleja korral alates 1500 eurot + km.

Kellele tervise- ja motivatsioonipäev sobib?

Kõigile meeskondadele, kes tahavad teha oma tööelus muutust tervislikkuse suunas ja mõistavad, et oma töö- ja elukvaliteeti saab iga inimene ise olulisel määral mõjutada. Tervisepäev sobib nii naistele kui meestele, noortele ja staažikatele, nii spordikaugetele kui ka aktiivsete spordisõpradele.
Tervisepäeva viivad läbi oma ala spetsialistid. Aita oma meeskonnal olla heas toonuses ja nii tööpingetega paremini toime tulla. Tervisepäev on päev nii hingele kui kehale!