Kliendid räägivad

Pulmapidu Voorel

Tahame Teid tänada suurepärase pulmapeo korralduse eest! Kokad tegid väga head tööd ja said külalistelt hulgaliselt kiidusõnu, ka kõik muu toimis õlitatult - soovitame Voore Puhkekeskust südamerahus kõigile teistele. Dekoraatorid olid samuti igati oma ülesannete kõrgusel ja kaunistasid ruumi väga kenasti.


Triin ja Nils

Pulm 30. jaanuar 2016 Voore Puhkekeskuses

Maksu- ja Tolliamet

Valisime Voore külalistemaja seminari läbiviimiseks sellel põhjusel, et see asub ilusas looduskaunis kohas. Soovisime saada eemale linnakärast ja tolmustest tänavatest, et viibida meediakoolitusel keset loodust ning olla koos toredate kolleegidega. Jäime kõik väga rahule.

Loe edasi...

PRIA

Valisime teie külalistemaja oma seminari korraldamiseks seetõttu, et seal oli piisavalt ruumi 120 inimese seminari läbiviimiseks ja 60 inimese majutamiseks. Lisaks oli meil eelnenud aastastest positiivne mälestus ruumide hubasuses, korras olemisest ning meeldivast teenindusest.

Loe edasi...

AS PAROC

Tõnu PilvikLugedes Voore Külalistemaja kiitvaid kirjutisi leidsin, et need oleks justkui mu enda mõtted. Nimelt oleme oma suvise turundusprojektiga MajaNaguVaja selle toreda ja sõbraliku asutuse võiks öelda et püsiklienid – sel aastal peatume oma Palamuse Väljanäituse külastuse ajal seal juba kaheksandat korda.

Loe edasi...

Mööblifurnituur AS

Kogu meie kollektiiv jäi väga rahule üritusega. Söögid olid väga maitsvad, hinnad on täiesti vastavuses oma kvaliteedile.

Teenindus oli väga hea ja soovime Teile omalt poolt edu edaspidiseks!

Loe edasi...

Farron Tehnika OÜ

Farron Tehnika OÜ (STIHL ja VIKING kaubamärkide maaletooja Eestis) jaoks rääkis Voore puhkekeskuse kasuks hea konverentsisaal, mis mahutab piisava hulga koolitusest osavõtjaid, lisaks on võimalik saali kujundust muuta vastavalt koolituse spetsiifikale.

Loe edasi...

Internetiturunduse Eliitlaager

Peep Laja

Viisime 2010 kevadel Voorel läbi 3-päevase turunduskoolituse ca 50 inimesele. Meie jaoks oli oluline, et kõik osalejad mahuks saali, wifi töötaks korralikult ja ei kukuks sellise inimeste hulga peale maha.

Loe edasi...

TÜ Arvutiteaduse Instituut

Külastasime Voore külalistemaja suvekooli raames.
Valiku põhjuseks oli kahtlemata võimekus pakkuda seminariruumi, toitlustust ja majutust 75-le inimesele. Selliseid kohti pole Eestis liialt palju valida.

Loe edasi...

Põllumajandusamet

Viisime 2013 suvel Voorel läbi oma asutuse suvekooli, kus osales ca 105 inimest. Meie jaoks oli oluline, et kõik osalejad mahuksid seminariruumi ja majutuma, samuti et oleks kaunis ümbrus ja erinevaid tegevusvõimalusi koolitusväliseks ajaks.

Loe edasi...